PARS HAKKINDA
HIZLI, GÜVENLİ, EKONOMİK !

Pars Anatolian Sondaj Müteahhitliği A.Ş., çatı kuruluşu BM Holding'in sondaj sektöründeki 10 yıllık sondaj makineleri üretimini de kapsayan - bilgi, birikim ve ekipmanını, operatör şirketlerin hizmetine sunmak amacı ile kurulmuştur.

Pars Anatolian hâlihazırda öncelikli olarak Trakya ve Ege Bölgesi'ndeki jeotermal sahalarda hizmet vermektedir. Jeotermal sondaj hizmetleri alanındaki ürün yelpazesinde, sondaj planlama safhasından başlayarak sondaj, kuyu tamamlama, test ve üretim dâhil tüm hizmetler yer almaktadır. Pars ayrıca yurtdışı projelere sondaj danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

YÖNETİM EKİBİMİZ

Pars Anatolian kurumsal bir yapılanma altında, değerlerimize ve kurumsal kimliğimize gönülden bağlı, dinamik ve hızla değişen sektörün ihtiyaçlarına karşı donanımlı bir ekip tarafından yönetilmektedir. Pars’ın, ana şirketi BM altında faaliyet göstermekte olan operatör ve kule ve ekipman üreticisi kardeş şirketleri ile, sektörün ihtiyaç ve önceliklerine uygun ekipman üretimi konusunda sürekli bir işbirliğine dayanan kuvvetli bağları bulunmaktadır.

BM HOLDİNG HAKKINDA

PARS ANATOLIAN SONDAJ MÜTEAHHİTLİK A.Ş, BM HOLDİNG'E BAĞLI BİR KURULUŞTUR.

BM Şirketler Grubu'nun 1972 yılında inşaat müteahhitliği ile başlayan faaliyet alanlarına, 1986 yılından itibaren enerji üretimi (hidroelektrik, jeotermal,biyogaz), 2009 yılında seracılık ve 2012 yılında sondaj müteahhitliği ve petrol ekipmanları üretimi ilave olmuştur. Grubun temel ilkesi, doğru ve iyi mühendislik, yoğun ArGe ve cesur bir yenilikçilik anlayışı ile değer yaratmaktadır.


İMKAN VE KABİLİYETLERİMİZ

Pars Anatolian, stratejik olarak konuşlandırılmış atölye ve makine parkı ve geniş envanteri ile, petrol, doğalgaz ve jeotermal sektörlerine çok geniş bir skala içerisinde hizmetler vermektedir. Müşteri talepleri çerçevesinde sürekli olarak yeni çözümler ve faaliyet alanları da geliştirilmekle birlikte, başlıca imkân ve kabiliyetlerimiz şunlardır: